!...TeKnO FoRuM...!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“Bilgi ve paylaşım platformu”

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fenerbahçe'den yalanlama

YazarMesaj
SmiTH
Admin
Admin
SmiTH

Fenerbahçe'den yalanlama Empty
MesajKonu: Fenerbahçe'den yalanlama   Fenerbahçe'den yalanlama I_icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 5:05 pm

Fenerbahçe Kulübü, yönetim kurulu üyesi Neşet Yalçın'ın futbol şube sorumlusu olarak görevlendirildiği yönünde medyada yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.
Kulübün internet sitesinde yapılan açıklamada, futbol şube sorumluluğu görevinin daha önceki yıllarda denendiği ve takıma yeterli katkı sağlamadığının görüldüğü ifade edilerek, şu görüşlere yer verildi:

"Bugün tarihli bazı gazetelerde asbaşkanımız sayın Neşet Yalçın'ın geçtiğimiz gün yapılan yönetim kurulu toplantısında alınan kararla futbol şube sorumlusu olarak görevlendirildiği iddia edilmektedir. Bu haber doğru değildir. Sayın Neşet Yalçın, kulübümüzde dış ilişkilerden sorumlu asbaşkandır ve bu görevini sürdürmektedir. Daha önceki yıllarda denenen ve takımımıza yeterli katkı sağlamadığı görülen futbol şubesi sorumluluğu gibi bir görevlendirme bu nedenle kulübümüzde bulunmamaktadır. Bundan önceki açıklamamızda da ifade ettiğimiz, yönetim kurulumuzun dayanışma ve birlik beraberlik ile hareket etmeye devam edeceğine dikkat çektiğimiz üzere, futbol takımımız ile sayın Ali Koç, sayın Neşet Yalçın, sayın Şekip Mosturoğlu, sayın Ali Yıldırım ve sayın Mahmut Uslu daha yoğun bir biçimde ilgilenecek ve daha fazla mesai harcayacaklardır. Yönetim kurulumuz bu yönde bir karar almıştır.''

Fenerbahçe'den yalanlama
1 sayfadaki 1 sayfası