!...TeKnO FoRuM...!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“Bilgi ve paylaşım platformu”

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

nickler işte

3 posters
YazarMesaj
minel öyküm
Yeni Üye
Yeni Üye
minel öyküm

REP PUANI
REP PUANI:
nickler işte Left_bar_bleue0/0nickler işte Empty_bar_bleue  (0/0)

nickler işte Empty
MesajKonu: nickler işte   nickler işte I_icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 9:32 pm

yA GÖNLÜMÜ AL ARTIK SENİ SEVMESİN,YA DA AKLIMI AL ARTIK SENİ DÜŞÜNMESİN!!!YA FERYADIMI DUY GÖZLERİMDEN HAYALİN SİLİNMESİN,YA DA CANIMI AL ACI ÇEKMESİN!!!...

aşK biZi sevmiyoR.. biz biRbirimizi sevsek de yetmiyoR!!!

NØk†ayı kØyduğum æN N£ S£nd£n ßir £S£r N£d£ ߣnd£n ßir iz kæLæjæk ...!!!

Büyük düşünenler geleceği yorumlarken, küçük düşünenler geçmişi sorgular..

нєяgüη уüzℓєя¢є нαуαℓ кυяαяѕıη нιçßιяι gєяçєк σℓмαz… ßιя güη ßιя gєяçєк уαşαяѕıη нιç ßιяι нαуαℓє ѕığмαz

ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz ¡§¥ãNKãR'ıZ Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz... TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz.

artık ne fark eder birgün çıkıp gelsende...yanımdan hiç ayrılmayıp hergün beni sevsende...gökten yıldız indirip yollarıma gül diksende...benim için öldün artık sen yaşıyorum desende...

Aşk Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever...

kime dokunur eLLerin, Kimi Görür gözLerim, öLüm Çıkar Karşıma, Yine SEN Derim.

İkİnCi eL ÖvGü tÜcCaRlArI VarSıN boL bOl KOnuŞşSuN...BeNiM SaTaCaK mAlIm yOkKi öVgüYe İhTiYaCıM oLsUn!!...

Küçük bir öyküydü bizimkiSi, öykü küçük kahramanLar büyüktü.. Çabuk bitti, bitmemeLi devam etmeLiydi..!

SEN VARYA SEVGİLİM. AVRUPA KADAR MODERN. *AMERİKA KADAR GÜZEL. AFRİKA KADAR SICAKSIN. NE VARKİ SEVGİLİM . ANTARTİKA KADAR UZAKSIN.. Razz

Gül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki? Söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter.

KaLan SağLar SEnin OlSn YaLnızLık BeNİm Adım Olsun

dün gece seni unutmayı düşündüm sigaranın üstüne ismini yazdım sigara bittiğinde senide unutmuş olacaktım yani duman duman atacaktım seni içimden nerden bilirdimki seni duman duman atıyım derken her nefeste içime çektiğimi Sad

Kimmiş bana karşı çıkan ceza koyup engel olan gönül ferman dinlemiyor var mı ihtirazı olan

Aşk tıpkı bir gül gibidir. rasgele tutarsan dikeni batar, yapraklarını kırarsan duygularunı bilirsen o gül sana tapar

ѕєη αℓℓαнα ∂ιℓєηєη вιя ∂ιℓєк gözℓєяє υzαηαη єℓℓєяιмѕιη ѕєη gözℓєяιм ∂єη ѕüzüℓєη уαş тєк ∂üşüη¢єм нαѕяєтιмѕιη...

αşктıя ιηѕαηı уαкαη αуяıℓıктıя кαℓвι α¢ıтαη αмα вυηℓαяα яαğмєη ∂σѕтℓυктυя ιηѕαηı уαşαтαη

En son minel öyküm tarafından Cuma Ekim 31, 2008 11:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://ww.oykumcay.tr.gg
SmiTH
Admin
Admin
SmiTH

nickler işte Empty
MesajKonu: Geri: nickler işte   nickler işte I_icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 7:19 pm

paylaşım için sağol
minel öyküm
Yeni Üye
Yeni Üye
minel öyküm

REP PUANI
REP PUANI:
nickler işte Left_bar_bleue0/0nickler işte Empty_bar_bleue  (0/0)

nickler işte Empty
MesajKonu: Geri: nickler işte   nickler işte I_icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 11:17 pm

ö.d. herzaman Wink
http://ww.oykumcay.tr.gg
TEKNO
Admin
Admin
TEKNO

nickler işte Empty
MesajKonu: Geri: nickler işte   nickler işte I_icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 11:23 pm

VALLA SİZLERDE OLMASANIZ SİTE NASIL OLUR BİLEMİYORUM HEPİNİZE ÇOK TEŞEKÜKRLER
http://teknoforum.eniyiforum.org

nickler işte
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İŞTE NİCKLER GERİ DÖNDÜ İYİ KOPYALAMALAR
» >>>>Msn Nick Arşivim Süper Nickler Komik,Şekilli,İlginç,Çekici Nickler Burada<<<<
» KAPAK NİCKLER BUYRUN!!!
» Çok GüzeL [CanLı] nickLéR'dén SeçmeLeR . . .
» HİÇ GÖRMEDEĞİNİZ NİCKLER UMARIM BEĞENİRSİNİZ :)