!...TeKnO FoRuM...!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“Bilgi ve paylaşım platformu”

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

aŞK SöZLeRi :::

3 posters
YazarMesaj
minel öyküm
Yeni Üye
Yeni Üye
minel öyküm

REP PUANI
REP PUANI:
aŞK SöZLeRi ::: Left_bar_bleue0/0aŞK SöZLeRi ::: Empty_bar_bleue  (0/0)

aŞK SöZLeRi ::: Empty
MesajKonu: aŞK SöZLeRi :::   aŞK SöZLeRi ::: I_icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 10:49 pm

♥ Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

♥ Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm...

♥ Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz...

♥ Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

♥ Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

♥ Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

♥ Dünyada 2 renk gül olsun biri kırmızı diğerii beyaz sen beni unutunca kırmızılar solsun ben seni unutunca beyazlar kefenim olsun..

♥ Bir deniz düşün susuz , bir insan düşün mutsuz , bir gece düşün uykusuz , bir bahar düşün çiçeksiz , birde bni düşün sensiz..

♥ Birgün titreyek uyanırsan bilki resmini öptüğüm gündür. Ama birgün sebebsiz yere gözyaşların akarsa bilki öldüğüm gündür...

♥ Ne zaman çöller deniz , denizler çöl olursa , güneş doğmayı unutup ay çimene düşerse dağlarda nilüfer çamlarda gül biterse işte o zaman seni unutup başkasını severim ..
http://ww.oykumcay.tr.gg
TEKNO
Admin
Admin
TEKNO

MesajKonu: SÜPER VALLA   aŞK SöZLeRi ::: I_icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 10:52 pm

ELLERİNE SALIK SÜPER SÖZLER SAOL PAYLAŞTIĞIN İÇİN
http://teknoforum.eniyiforum.org
minel öyküm
Yeni Üye
Yeni Üye
minel öyküm

REP PUANI
REP PUANI:
aŞK SöZLeRi ::: Left_bar_bleue0/0aŞK SöZLeRi ::: Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: aŞK SöZLeRi :::   aŞK SöZLeRi ::: I_icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 11:13 pm

ö.d. her zmn souçta bnde üyeyim Wink
http://ww.oykumcay.tr.gg
SmiTH
Admin
Admin
SmiTH

MesajKonu: Geri: aŞK SöZLeRi :::   aŞK SöZLeRi ::: I_icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 5:40 pm

Paylaşım için sağol

aŞK SöZLeRi :::
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AŞK SÖZLERİ
» AŞK SÖZLERİ